Vecākiem

×

Kļūdas ziņojums

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_required has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; ctools_context_optional has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor require_once() (rinda 113 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/sites/all/modules/ctools/ctools.module).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor require_once() (rinda 3186 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters drupal_get_feeds() (rinda 394 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2394 no /var/www/vhosts/fcgroup.lv/ALIRANA/includes/menu.inc).
Programma „Klausies.Runā.Lasi.Raksti.” veidota, balstoties uz valodas veidošanās agrīnām likumsakarībām. Programma ir domāta latviešu valodas prasmju attīstīšanai. Valodas veidošanās procesā ļoti nozīmīgi ir, ka bērni iemācās klausīties, daudzreiz atkārtot vienus un tos pašus vārdus, frāzes, teikumus. Tā bērni mācās modelēt un attīstīt valodu.
 
„Klausies.Runā.Lasi.Raksti.” ir atbilstoši un specifiski vingrinājumi klausīšanās spēju attīstībai, ar mērķi veicināt saistītas valodas veidošanos, ievērojot un respektējot katra bērna individuālo attīstību, izmantojot audio ierakstu materiālu, kuru var klausīties daudz reižu atkārtoti. 
 
Klausīšanās iemaņu veidošana un attīstīšana sākas ģimenē, jo, lai bērniņš iemācītos runāt, vispirms viņam jāiemācās klausīties. Tas mūsdienu steidzīgajā pasaulē ir samērā liels izaicinājums. Kāpēc? Tāpēc, ka viss notiek ļoti strauji un steidzīgi. Funkcionālā pasaule, šķiet, ir aizmirsusi vienkāršu patiesību – lai bērns izaugtu un kļūtu pieaudzis viņam ir jāaug un jāattīstās dabīgā veidā. Diemžēl mūsu centieni intensificēt attīstību nedod gaidīto rezultātu, jo katram bērnam ir savs dabiskais ritms.
 
Programmā „Klausies.Runā.Lasi.Raksti.” radīti atbilstoši un specifiski materiāli klausīšanās spēju attīstībai, ievērojot un respektējot katra bērna individuālo attīstību, izmantojot audio ierakstu materiālu, kuru var klausīties daudz reižu atkārtoti. Izveidotā programma piedāvā bērnam pašam veidot un nostiprināt prasmi klausīties un salīdzināt dažādi skanošus balss tembrus (tiek piedāvāta izvēle – sieviešu un vīriešu balss ieraksts), pareizi izrunāt saklausīto, pareizi to izlasīt un uzrakstīt. Papildus tiek piedāvāti attēli vizuālo asociāciju nostiprināšanai.  
 
Inovatīvās tehnoloģijas pasaulē mūsdienās izmanto ierakstu (audio) materiālu, lai vingrinātu un trenētu klausīšanās iemaņas jebkurā vecumā ar mērķi pareizi iemācīties vai koriģēt noteiktas valodas prasmes. Programma „Klausies.Runā.Lasi.Raksti.” palīdzēs Jūsu bērnam iemācīties saklausīt, pareizi  izrunāt, izlasīt un uzrakstīt  vārdus, vārdu savienojumus un teikumus latviešu valodā.
 
Klausīšanās spējas  ir uzskatāmas kā galvenā un svarīgā komponente valodas spēju attīstīšanā, lasītprasmes un  rakstītprasmes veicināšanā.