Biežāk uzdotie jautājumi

KAS IR ALIRANA.LV?

Alirana.lv ir mūsdienīga apmācību un konsultāciju platforma, kas piedāvā inovatīvas metodes, izglītojošus materiālus un praktiski lietojamus produktus, izmantojot jaunāko tehnoloģiju principus.

KĀ REĢISTRĒTIES PLATFORMĀ ALIRANA.LV?

E-vides apmācību programmu platformā var reģistrēties jebkurš interneta lietotājs, sākumlapā uzspiežot uz pogas „Autorizēties”. Parādoties autorizācijas logam, spiest uz saiti „Izveidot jaunu kontu”. Nākošais solis ir jaunā lietotāja datu ievadīšana- lietotājvārds, e-pasta adrese, parole. Aizpildot iepriekš minētos ievades laukus, spiest „Izveidot jaunu kontu”. Apsveicam, Jūs esat reģistrējies alirana.lv platformā. Ja vēlaties atslēgties  no sava izveidotā konta, spiest pogu „Atslēgties”. Alirana-registracijas-pamaciba.jpg

Mācību iestādēm nav nepieciešams reģistrēties ALIRANA.LV platformā. Pēc licences apmaksas, uz mācību iestādes norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīti pieejas dati- Lietotājvārds un Parole. Alirana-autorizacija-macibu_iestadem.jpg

VAI IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES PRODUKTU ABONEMENTUS NEREĢISTRĒTIEM LIETOTĀJIEM?

Alirana.lv piedāvātos produktus var abonēt tikai reģistrēti lietotāji. Pamācība, kā reģistrēties platformā, ir sniegta 2.punktā.

KĀ ATJAUNOT LIETOTĀJA PAROLI?

Ja lietotājs ir aizmirsis savu paroli, interneta pārlūkā jāievada sekojoša interneta adrese: http://alirana.lv/user/password. Nākošais solis ir ievadīt e-pasta adresi, kas ir izmantota reģistrējot lietotāja kontu. Informācija par nākošajiem soļiem tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

KĀDAS APMAKSAS SISTĒMAS IR PIEEJAMAS, IEGĀDĀJOTIES PRODUKTU ABONEMENTUS?

Iegādājoties produktu abonementus, alirana.lv platforma piedāvā izmantot trīs apmaksas sistēmas: „SWEDBANK” internetbanku, „SEB Banka” internetbanku un PayPal apmaksas sistēmu.