Latvju zīmju mandalas

Ar lielu prieku vēlamies pavēstīt, ka ir tapusi unikāla krāsojamā grāmatiņa “Latvju zīmju mandalas”. 

 

TĀPĒC – uz brīdi aicinām Jūs nolikt malā ikdienas steigu un kopā ar mums doties aizraujošā ceļojumā – Latvju zīmju maģiskajā pasaulē! Šim ceļojumam būs vajadzīga tikai krāsaino zīmuļu kārbiņa, un tas varēs sākties.

 

Lai krāsošanas process būtu vēl tīkamāks, ir radīta arī īpaša mūzika. Tā atbalstīs, uzmundrinās, nomierinās, iedvesmos. Vai arī vienkārši būs klāt - brīdī, kurā krāsa, forma un skaņa satiksies.

 

Galvenā iecere ir padarīt Latvju zīmes un rakstus pieejamus arī modernajā mūsdienu vidē un atgādināt mums pašiem, gan iepazīstināt pasauli ar mūsu etnogrāfisko bagātību, kas glabājas senču pūra lādēs, un atdzīvināt to praktiski pielietojamā veidā – krāsojamās grāmatiņas veidā.

“Latvju zīmju mandalās” ir saglabāta oriģinālā ģeometriskā raksta forma un rūtiņu struktūra.

Grāmatiņa paredzēta vairākās sērijās. Par pamatu pirmajam izdevumam ir izvēlētas Saules, Akas un Ugunskrusta zīmes.

 

Vaira Vīķe- Freiberga ir uzrakstījusi grāmatiņai ļoti iejūtīgus ievadvārdus:

Ne katram ir pa spēkam izadīt latvisku cimdu pāri, vai noaust Lielvārdes jostu. Latvju rakstus izkrāsot savā brīvajā laikā ir iespējams katram. Rakstu simbolika ir bagāta un daudzslāņaina un tos veidojot katrs var nodoties meditācijai par to - ko man, šeit un tagad, izsaka saulīte, auseklītis, mēness, aka, uguns krusts un citas zīmes.

 

Vēlam, lai šī krāsojamā grāmatiņa kopā ar piemērotu mūziku, būtu veids, kā mazināt stresu un steigu, ļaujoties radošai Latvju zīmju radīšanas meditācijai un atpūtas brīžiem sev.

 

Ar Sauli- Pasaulē!

 

 

P.S. Grāmatas cena komplektā ar CD – 12,20  EUR (piegāde iekļauta, Omniva pakomāts)

 

Tiem, kas vēlas šo grāmatiņu iegādāties, lūdzam sazināties - katrina.lapina@gmail.com; +371 27007670