Lietotājā Alirana blogs

Skanošie harmonijas apļi

Dzīve katru dienu ienes savas korekcijas, un dažādi notikumi Latvijā un pasaulē atbalsojas arī mūsu skaniskajā telpā, vai to vēlamies, vai nē. Emocionālais līdzsvars ir vissvarīgākais ikdienas dzīvē. Īpaši svarīgi to ir uzturēt līdzsvarā ārkārtēju sabiedrisku notikumu sakarā, kad apkārt virmo daudz emocionālas agresijas, dusmas, aizkaitinājums, bailes, tāpat arī neizpratne. 

Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācija aicina uz praktisku 1 dienas semināru “Skaņas iespēju praktikums”

Seminārā tiks parādīti vienkārši un ātri izmantojami praktiski skaņas izmantošanas veidi, kuri palīdzēs uzturēt katra personīgo enerģiju līdzsvarā un atbrīvot sevi no:

  • emocijām, kuras bieži ir iemesls neskaidrām, pēkšņām fiziskām sāpēm ķermenī;
  • apkārtnes un citu toksiskām domām un emocijām;
  • informatīvās pārslodzes;
  • agresīvas enerģijas;
  • ļoti aktīva mentālā prāta uzbrukumiem;
  • vajadzības uztvert notikumus un situācijas;
  • ļoti personīgi (super jūtīgums).

Iespēja skolām un pirmsskolas mācību iestādēm

Labdien, cien. skolu/pirmsskolas mācību iestāžu vadītāji,

Mēs – Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācija − ar prieku darām Jums zināmu, ka, pateicoties ASV organizācijas „Lutheran Social Services of New York” atbalstam, šajā mācību gadā skolām un pirmskolas mācību iestādēm ir radusies iespēja Latvijā pirmo radīto e - vides apmācību programmu „Klausies.Runā.Lasi.Raksti.” iegādāties ar ievērojamām atlaidēm.

Troksnis skolās

TROKSNIS SKOLĀS RADA POSTOŠAS SEKAS

Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācijas valdes priekšsēdētāja un SIA „Alirana” projektu vadītāja, skaņas terapeite Ilze Bulate, sākoties jaunajam mācību gadam, balstoties uz pasaulē veiktiem zinātniskiem pētījumiem un vairāk kā 30 gadu personīgo pieredzi, ikdienā strādājot ar mūziku un skaņu, vēlas pievērst sabiedrības uzmanību paaugstinātā ārējā trokšņa līmenim un tā ietekmei uz bērna un pieaugušā nervu sistēmu ikdienā.

LABAS UN NOSTIPRINĀTAS VALODAS PRASMES SĀKUMSKOLĀ

LABAS UN NOSTIPRINĀTAS VALODAS PRASMES SĀKUMSKOLĀ – AKADĒMISKO REZULTĀTU PAMATS NĀKOTNĒ

Latvijas Skaņas un Valodas Terapijas asociācijas valdes priekšsēdētāja Ilze Bulate, sākoties jaunajam mācību gadam, vēlas pievērst vecāku, speciālistu un sabiedrības uzmanību būtiskai prasmei, kuras vingrināšanas pakāpe jau mazotnē, noteiks ikviena skolēna akadēmiskos rezultātus, noteiks veiksmīgu iekļaušanos sabiedrībā un plašākā perspektīvā noteiks arī nācijas pastāvēšanu nākotnē.