Jauns produkts!

Jau drīzumā mēs papildināsim mūsu produktu klāstu un piedāvāsim programmu „Klausies.Runā.Raksti.Lasi’, kurā mācīšanās procesā papildus tiks izmantota arī mūzika un speciāli skaņu ieraksti. Palieciet kopā ar mums! 

SPECIĀLISTU interese un uzmanība visā pasaulē arvien vairāk ir vērsta uz iespējām, kādas var sniegt mūzika un ar to saistītie paņēmieni un tehnoloģijas. 
 
Jaunākie pētījumi rāda, ka ar mūzikas klausīšanās palīdzību tiek stimulēts iekšējās auss mehānisms, kas vingrina iekšējās auss klausīšanās sliekšņus.
Mūzikas klausīšanās mācīšanās procesā palīdz mazināt ārēju stresu un mazināt spriedzi, vienlaicīgi atbrīvojot smadzenes un nervu sistēmu no iekšēja sasprindzinājuma. Tas palīdz panākt iekšēja miera, atbrīvotības un līdzsvara sajūtu, saglabājot aktīvu fizisko ķermeni un darbīgu mentālo prātu. Nevis – “sasprindzināti” aktīvu, bet “atbrīvoti” aktīvu. Mācīšanās procesā mazinās nogurums. 
 
Mūzikas speciālie ieraksti spēj palīdzēt smadzeņu darbībai nomierināties un ķermenim atslābināties. Tas ir vingrināms process, līdz tas automatizējas.